Страхування здоров'я на випадок захворювання

service

Що таке страхування здоров’я на випадок хвороби?

Страхування здоров'я на випадок хвороби - це гарантія забезпечення захисту застрахованої особи від непередбачених матеріальних витрат, пов'язаних із захворюванням застрахованої особи, яке може привести до втрати життя, здоров'я, працездатності.

Від яких ризиків здійснюється страхування?

- Захворювання застрахованої особи (гостре або загострення хронічного), яке призвело до тимчасової втрати працездатності та проведення консервативного лікування;

Захворювання застрахованої особи (гостре або загострення хронічного), яке призвело до тимчасової втрати працездатності та проведення хірургічної операції;

Стійка втрата загальної працездатності (встановлення групи інвалідності) внаслідок захворювання;

Смерть застрахованої особи внаслідок захворювання.

Розмір страхової суми встановлюється в договорі страхування за домовленістю сторін.

Як можуть здійснюватися страхові виплати?

Страхові виплати (суми страхових виплат) можуть бути фіксовані в договорі страхування і не залежать від вартості лікування. В такому випадку страхові виплати здійснюються безпосередньо застрахованій особі або вигодонабувачу (спадкоємцю застрахованої особи). У разі отримання застрахованою особою невідкладної, екстреної медичної допомоги, невідкладного стаціонарного лікування, страхові виплати можуть здійснюватися як медичному закладу, так і застрахованій особі (при самостійній оплаті лікування).

Скільки коштує страхування?

Розмір вартості страхування (страховий платіж) залежить від переліку обраних страхових ризиків, розміру страхової суми, віку застрахованої особи, терміну дії договору страхування та інших факторів.

СТАНДАРТНА ФОРМА ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ ДО ДОГОВОРУ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЗДОРОВ’Я НА ВИПАДОК ХВОРОБИ 

СТАНДАРТНА ФОРМА ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ ДО ДОГОВОРУ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЗДОРОВ’Я НА ВИПАДОК ХВОРОБИ COVID-19