Страхування виїжджаючих за кордон (медичних витрат)

service

Страхування подорожуючих за кордон (страхування медичних витрат) часто називають туристичним страхуванням. Це страхування забезпечує організацію надання медичної допомоги застрахованій особі при поїздках за кордон.

Що таке страхування подорожуючих за кордон?

Це виникнення зобов’язань СК «РАРИТЕТ» здійснити страхову виплату шляхом відшкодування документально підтверджених витрат на отримання застрахованою особою медико-санітарної та іншої допомоги у зв'язку із захворюванням застрахованої особи, загостренням хронічного захворювання, розладом здоров'я застрахованої особи внаслідок нещасного випадку або її смертю внаслідок захворювання або нещасного випадку, що сталися під час здійснення Застрахованою особою подорожі (поїздки). 

СК «РАРИТЕТ» організовує і оплачує такі медичні послуги: швидку і невідкладну медичну допомогу, екстрене та невідкладне амбулаторне та стаціонарне лікування, екстрену стоматологічну допомогу, транспортування і медичну евакуацію.

Розмір страхової суми

Страхова сума на одну застраховану особу становить 30 000 евро (для стран Евросоюза) или 50000 євро (для поїздки до країн Євросоюзу та інших країн) або 50 000 доларів США (для поїздки до  США, Австралії, Японії, Канади та Нової Зеландії).

Скільки коштує страхування?

Розмір вартості страхування (страховий платіж) розраховується індивідуально і залежить від країни перебування застрахованої особи, страхової суми, терміну поїздки, мети поїздки (активний відпочинок, спорт, робота), віку застрахованої особи, розміру франшизи та інших чинників.

СТАНДАРТНА ФОРМА ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ ДО ДОГОВОРУ СТРАХУВАННЯ МЕДИЧНИХ ВИТРАТ