З Днем Донора!

Шановні Друзі!
СК «РАРИТЕТ» стала частиною донорського руху України

Працівники Страхової компанії «РАРИТЕТ» долучились до Міжнародного дня донора крові. Зібрана цільна кров та компоненти, виготовлені з неї, підуть на потреби хворих у лікувальні заклади міста Києва, в тому числі Медичні заклади АТ «Українська залізниця».

«Донорство – це не професія, а суспільно-корисна та потрібна справа. Це почесний статус, який означає належність до величезної сім’ї людей, що несуть у цей світ гуманність, доброту і милосердя. Це тихий подвиг, непомітний для більшості оточуючих. Співробітники Компанії власним прикладом демонструють людяність, безпечність донорства та здають компоненти крові не заради піару чи грошей – а в ім’я порятунку життя Людини в тому числі безпосередньо наших Застрахованих осіб» - наголошує Тетяна Бутківська, Голова Правління СК «РАРИТЕТ».

За час карантину через спалах пандемії COVID-19 Компанією було реалізовано низку проєктів, спрямованих на боротьбу з вірусом та його наслідками.

СК «РАРИТЕТ» здійснює страхування медичних працівників на випадок захворювання COVID-19; надає спонсорську допомогу медичним закладам, що борються з пандемією; здійснює покриття цього ризику в діючих програмах добровільного медичного страхування та впровадила спеціальну програму страхування на випадок захворювання на COVID-19, а тепер підтримує збір цільної крові і її компонентів.

Нагадаємо, 14 червня відзначається Міжнародний день донора крові. Це день вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров’я пацієнтів. Рішення про його встановлення було прийнято у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві.


СК «РАРИТЕТ» – Компанія соціально відповідальних людей, які щодня демонструють взяту на себе місію - Оберігати все, що цінує наш Клієнт!