Всесвітній день здоров’я

У Всесвітній день здоров’я ми засвідчуємо повагу всім Лікарям – справжнім героям на варті здоров’я і життя людини. Для нас тема здоров’я і безпеки вкрай важлива, а безпека лікарів - це збережене здоров’я та врятовані життя наших Застрахованих.

За час від початку пандемії від СК «Раритет» надала благодійну допомогу нашим партнерам – медичним закладам ЦОЗ АТ "Укрзалізниця" на загальну суму 485,5 тисяч гривень.

Ми забезпечуємо медиків засобами особистої гігієни та індивідуального захисту і виробами медичного призначення: респіраторами, захисними окулярами, масками, щитками, аплікаторами для ПЛР- тестів, наборам ІФА для виявлення антитіл. СК «Раритет» закупила медикаменти для лікарень, придбала кисень в балонах та взяла на себе погашення заборгованості медичних закладів за оренду кисневих балонів, сплату ліцензії на дотримання норм для осіб з обмеженими можливостями.

«Медичний заклад має бути місцем безпеки: щоб люди звертались за допомогою із впевненістю, що лікар здоровий і він має все необхідне для своєчасної кваліфікованої допомоги. Ми і надалі будемо ОБЕРІГАТИ ВСЕ, ЩО ВИ ЦІНУЄТЕ!