Тетяна Бутківська виступила експертом ТРК «Україна»

Голова Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування Тетяна Бутківська виступила експертом ТРК «Україна»

Тетяна Бутківська, Голова Правління СК «Раритет», Голова Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування, виступила експерткою ТРК «Україна». В прямому ефірі програми «Ранок» Тетяна Бутківська розповіла про участь страхових компаній у відповіді на актуальні виклики, загрози і небезпеки, пов’язаної з COVID-19.

Експертка зазначила, що страхові компанії – члени ЛСОУ пропонують страхування ризиків від COVID-19 як добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби і добровільне медичне страхування. Таке страхування гарантує фіксовану страхову виплату застрахованій особі у зв’язку із захворюванням на COVID-19, і при виникненні ускладнень пов’язаних з цим захворюванням. Таким чином, на переконання Голови Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування, представники страхового ринку демонструють свою компетентність та готовність до специфічних викликів в надзвичайних ситуаціях.

Пані Тетяна акцентувала увагу телеглядачів, що це добровільний вид страхування, і тому при прийнятті рішення про страхування необхідно звертати увагу на умови страхування, перелік ризиків та можливі виключення із страхування. При цьому важливо дотримуватись всіх рекомендованих дій - повідомляти лікаря, не порушувати карантинний режим та умов договору страхування.

Враховуючи політику спільної взаємодії державно-приватного партнерства, і бізнесу, і державі доведеться взяти на себе зобов’язання по захисту своїх громадян від ризиків, які в тому числі виходять за межі традиційного розуміння і сприйняття. На переконання експертки, страховики вже сьогодні це розуміють і пропонують соціально-відповідальний захист інтересів громадян.

«Вірус COVID-19 або короновірус - це випробування для всіх нас. Тож будьте здорові та бережіть себе і свої родини і звертайтесь до страховиків для захисту своїх ризиків і збереження свого здоров’я», – наголошує Тетяна Бутківська.

- Посилання на ефір youtube.com.(з 16:00 хвилини трансляції). ТРК «Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками 2019 року «Україна» впевнено утримує першість серед українських каналів за основними аудиторіями.