Страхування на випадок захворювання COVID-19

Страхова компанія «Раритет» пропонує страхування на випадок захворювання COVID-19.

Піклуючись про своїх клієнтів Страхова компанія «Раритет» докладає всіх зусиль для організації якісної медичної допомоги та пропонує страхування на випадок захворювання COVID-19.

Програма розрахована на людей віком від 18 до 65 років та представлена у трьох варіантах. Страховим випадком є захворювання, спричинене короновірусною інфекцією або її ускладнення (пневмонія), включаючи організаційний супровід та консультації лікаря-інфекціоніста. При підтвердженні діагнозу розмір страхової виплати в залежності від обраної програми складатиме від 3500 до 24000 грн. Строк дії договору страхування – 1 рік. Вартість страхуваня відповідно - 500 грн, 1 тис та 2 тис грн.

«Ми живемо в епоху глобальних небезпек та ризиків: пандемій - раніше ми вважали це явище віртуальним і зовсім не реальним в сучасному світі фінансових криз, загрози світової війни, зміни клімату і крайньої бідності. Випробовування на людяність, відповідальність, згуртованість дозволять нам подолати глобальні небезпеки та не піддаватися страху. Саме тому, створення програми, націленої на захист українців, – вимога часу та логічне продовження обраного нами шляху», - наголошує Тетяна Бутківська, Голова Правління СК «Раритет».

Здоров’я та добробут людей протягом багатьох років є пріоритетом у роботі Страхової компанії «Раритет». Нова програма страхування - це додатковий до основних, рекомендованих ВООЗ та МОЗ України, превентивний захід мінімізації фінансових ризиків від захворювання на коронавірус.

Умови страхування на сайті www.raritet.net.ua та за тел. 0 800 501 868.