Страхова компанія «Раритет» запрошує на Велопарад дівчат KyivCycleChic 2019

Страхова компанія «Раритет» запрошує Вас на стильний Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2019, який відбудеться вже у цю суботу, 27 липня 2019 р.

Ми запрошуємо всіх дівчат будь-якого віку, проїхатись містом безпечно, зручно та дуже стильно, а також чоловіків для підтримки наших красунь.

Велосипед дає можливість побачити життя міста зсередини, а звук велосипедного дзвінка, спеціальні світлофори, виділені широкі велосипедні доріжки, велопарковки та страховий захист, як невід’ємна складова безпеки руху, - звичні речі, що надають особливого духу найяскравішим містам світу.

«Впевнена, що наше свято покращить стосунки між вело- та автовласниками Києва та доведуть, що розвиток вело-культури полегшує наше життя, а велосипед – ефективний, комфортний, практичний та здоровий спосіб пересування, що в багатьох країнах світу має пріоритет», - вважає Тетяна Бутківська, Голова правління СК «Раритет».

Збір о 16:00 біля Оперного театру в Києві (вулиця Володимирська, 50). Вирушаємо разом в неспішний велокруїз вулицями міста, щоб потім під звуки джазу на фоні заходу сонця біля Пейзажної алеї насолодиться спілкуванням та невеликим частуванням!

Реєстрація - https://goo.gl/forms/kzOTdz98Fg4mvmQn1

Організатор Велопараду дівчат у Києві - U-Cycle - Асоціація велосипедистів Києва за участі Страхової компанії «Раритет» та SPORTINSURANCE.