Шановні друзі! Страхова компанія «Раритет» вітає Вас з Днем Конституції України!

Сучасний розвиток України ставить перед нами нові завдання, реалізація яких неможлива без наближення до європейського рівня життя та розбудови демократичних інститутів.

В усьому світі медичне страхування – вид діяльності, основною ідеологією якого є соціальна спрямованість. Саме гарантія забезпечення соціального захисту є сутністю процесу медичного страхування, наслідком якого є збереження здоров’я людини.

Страхова компанія «Раритет» 20 років надає можливість громадянам України користуватись своїм конституційним правом на медичне страхування. Щоденна робота злагодженого колективу страхової компанії «РАРИТЕТ» демонструє дієвість конституційного принципу про те, що добровільне медичне страхування є ефективним механізмом забезпечення рівня доступності та ефективності медичного обслуговування громадян.

Ще на початку своєї діяльності, у 1999 році, команда Страхової компанії «Раритет» сформувала ключові поняття, за якими основною цінністю Компанії є Застраховані особи/Страхувальники. Саме їх потреби, задоволення їх інтересів є відправною точкою для багатьох процесів роботи Компанії – починаючи від створення умов страхування до моменту здійснення страхової виплати.

І сьогодні ми стверджуємо, що основним показником і своєрідним індикатором, який засвідчує правильний вибір наших пріоритетів є щорічне зростання кількості укладених договорів добровільного медичного страхування. При цьому значна кількість Застрахованих осіб/Страхувальників безперервно є нашими постійними партнерами вже близько 15 років.

Щорічно послугами Компанії з добровільного медичного страхування користується близько 100 тисяч застрахованих осіб.

Завдяки добре налагодженому механізму взаємодії між страховою компанією «РАРИТЕТ», лікувальними та аптечними закладами в 2018 році було врегульовано більше 80 тисяч страхових випадків.

Основні вектори роботи Компанії – зручність, оперативність організації медичних послуг, гнучкість у прийнятті рішень, автоматизація бізнес-процесів, повнота врегулювання страхових подій.

В Компанії створені сучасні технічні умови обслуговування Застрахованих осіб/Страхувальників, спрямовані на оптимізацію та прискорення процесу здійснення страхових виплат. Впроваджено сучасну ІР- телефонію, введено нові стандарти роботи та процедури по врегулюванню страхових випадків, вдосконалено систему обліку договорів страхування, впроваджено для зручності використання можливості Інтернет ресурсів (сайт Компанії). Наразі через сайт Компанії можна сповістити про настання страхового випадку, скачати форми заяви на страхову виплату та інших документів, знайти вичерпну інформацію, що стосується умов страхування та врегулювання страхових випадків.

СК «Раритет» постійно працює над вдосконаленням умов страхування для створення більш ефективних та дієвих страхових програм з урахуванням трансформаційних процесів, які відбуваються у медичному обслуговуванні в Україні.

Ми впевнені, що наша співпраця та подальший розвиток добровільного медичного страхування, який ми з вами активно реалізуємо і є забезпеченням конституційного принципу гарантування ефективного та доступного для всіх громадян медичного обслуговування.

Страхова компанія «Раритет» бажає Вам, здоров’я, миру і злагоди в подальшій розбудові правової держави.

Нехай демократичні засади, закріплені в нашій Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а почуття захищеності та дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни!

З повагою

Страхова компанія «РАРИТЕТ»