Страхова компанія РАРИТЕТ – учасник і партнер ювілейного ХХ-го міжнародного фінансового форуму в Одесі.

 

 

 

 

Страхова компанія РАРИТЕТ – учасник і партнер ювілейного ХХ-го міжнародного фінансового форуму в Одесі.

Тетяна Бутківська, голова правління СК РАРИТЕТ – спікер Форуму.

Тема доповіді - Медичне страхування - 2020. Реалії. Чи є перспективи?:

  • Динаміка кількісних показників добровільного медичного страхування в Україні за 20 років. Впливи економічних криз, локальні політичні ризики, цільові значення бюджетного дефіциту на темпи приросту страхових платежів і страхових виплат.
  • Частка медичного страхування в загальних витратах на охорону здоров’я в Україні за 20 років незмінна і складає близько 1%. Це найнижчий показник в порівнянні з країнами ЄС.
  • Честка державних витрат на охорону здоров’я зменшується, а частка витрат домогосподарств з кожним роком зростає і складає близько 56%. Це означає - збідніння населення і недоступність медичної допомоги для громадян.
  • Очевидно, що медичне страхування повинно стати частиною системи охорони здоров’я в Україні для дотримання основ гуманітарної політики держави - збереження здоров’я громадян.
  • Доступність медичних послуг громадян і ефективність медичного обслуговування населення залежить від усвідомлення усіма зацікавленими сторонами суспільства (урядом, профспілками, роботодавцями, страховиками, працівниками охорони здоров’я, самими громадянами), що медичне страхування має стати дієвим структурним компонентом майбутньої моделі фінансування охорони здоров’я в Україні.

            Принагідно інформуємо, Страхова компанія РАРИТЕТ за звітними даними першого півріччя 2020 року увійшла в Insurance ТОП-20 рейтингу страхових компаній з добровільного медичного страхування.

           

Оберігаємо все, що Ви цінуєте!