Страхова компанія «Раритет» підтримала стильний Велопарад дівчат-2019

Справжній велосипедний шик продемонстрували учасниці Велопараду дівчат-2019, який пройшов в Києві 27 липня 2019 року за підтримки Страхової компанії «Раритет».

Основна мета #KyivCycleChic 2019 – нагадати, що велосипед – це в першу чергу звичний та зручний для міста транспорт, а не лише спорт.

«Сьогоднішнє свято – це не лише про розірвання шаблонів, круті враження, красу дівчат та нашого міста, це нагадування суспільству та громаді щодо необхідності безпечної велоінфраструктури та надійного страхового захисту. Ми впевнені, що зовсім скоро проїхатися містом безпечно, зручно та стильно можна буде не тільки раз на рік під час Велопараду дівчат, але і кожного дня, прямуючи на роботу, зустріч з друзями, діловий обід, побачення, вечірку тощо», –  зазначила Голова Правління СК «Раритет» Тетяна Бутківсьська, яка також разом із колежанками проїхалась вулицями Києва.

Страхову компанію «Раритет» та її співробітників завжди вирізняла активна життєва позиція і бажання змінювати життя містян на краще.

Разом зі SPORTINSURANCE СК «Раритет» надала переможницям подарункові Сертифікати на придбання комплексної програми «Веложиття».