Страхова компанія «Раритет» підтримала флешмоб «Велосипедом на роботу»

Страхова компанія «Раритет» підтримала флешмоб «Велосипедом на роботу» від U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), який відбувся у Києві 19 вересня 2019 року. Мета заходу - заохотити людей обирати велосипед як транспорт у своєму місті.

На переконання команди Страхової компанії «Раритет», участь у флешмобі «Велосипедом на роботу» - це нагадування суспільству та громаді щодо необхідності надійного страхового захисту та створення безпечної вело інфраструктури Києва. Адже міста, де велосипед є безпечним і зручним транспортом, виграють економічно і є більш комфортними для людей.

Учасники флешмобу «Велосипедом на роботу» зустрілись на Майдані Незалежності на сніданок з кавою і круасанами, конкурсами на найкращий діловий лук і найбільшу корпоративну велоколону.

«Підтримуючи такі ініціативи ми працюємо над тим, щоб проїхалась вулицями Києва прямуючи на роботу, діловий обід, зустріч з друзями, побачення, вечірку тощо, було безпечно та зручно», - зазначила Голова Правління СК «Раритет» Тетяна Бутківська.

Страхову компанію «Раритет» та її співробітників завжди вирізняла активна життєва позиція і бажання змінювати життя містян на краще. Разом зі SPORTINSURANCE СК «Раритет» надала переможницям подарункові Сертифікати на придбання комплексної програми «Веложиття».

За даними організаторів, кількість користувачів велосипеда за минулий рік в Києві зросла на 40%. Проте за останні три роки в Києві не розпочали будівництво жодного нового повноцінного веломаршруту.