Страхова компанія «Раритет» оголосила старт продажів програми «ВЕЛОЖИТТЯ»

Наприкінці липня 2019 р., в рамках стильного Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019, Страхова компанія «Раритет» презентувала програму «Веложиття» для страхування велосипедистів та активних велородин.

Програма «Веложиття» створена спільно з TM «Sportinsurance» та складається з трьох базових опцій: страхування велосипеду - застрахувати велосипед можна від пошкодження та викрадення; страхування велосипедиста від нещасного випадку; страхування цивільно-правової відповідальності велосипедиста перед третіми особами, та додаткової опції «Мій маленький пасажир» для дітей до 7 років.

В залежності від обраних лімітів вартість річної програми стартує від 800 грн. У разі якщо інші члени родини теж активно користуються велосипедами, при купівлі двох або більше програм надаються додаткові знижки. Серед основних переваг програми «Веложиття» – можливість додати страхування змагань аматорів та диференціація в залежності від вартості велосипеду.

«Протягом багатьох років пріоритетом у роботі  Страхової компанії «Раритет» є здоров’я та добробут людей. Саме тому, створення програм, націлених на безпеку життєдіяльності, – логічне продовження обраного нами шляху. Ми змінюємо стосунки між вело- та автовласниками, та покращуємо життя киян, адже зі страховим захистом «Веложиття» проїхатися містом безпечно та зручно можна щодня», - наголошує Тетяна Бутківська, Голова Правління СК «Раритет».

Нагадаємо, що переможниці цьогорічного Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019 отримали подарункові Сертифікати на придбання комплексної програми «Веложиття» від СК «Раритет та TM «Sportinsurance».