СПОРТИВНА СТРАХОВКА ОНЛАЙН В УКРАЇНІ !

ТРИ ПИТАННЯ ПРО СТРАХУВАННЯ СПОРТСМЕНІВ ДО ЕКСПЕРТІВ "РАРИТЕТУ"

- Хто має укладати договір про страхування спортсмена: він особисто, чи це обов'язок організатора змагань?

Страховий поліс захищає інтереси спортсмена та убезпечує організаторів змагань і тренера. Ми пропонуємо страхові продукти і спортсменам, і також спортивним федераціям, і спортивним клубам, які регулярно проводять змагання. Для спортивних організацій укладання довготривалих договорів на колективне страхування спортсменів є вигідним і корисним у багатьох аспектах. По-перше, пакетну пропозицію для організації ми надаємо з хорошою знижкою. По-друге, наявність такого договору забезпечує організаторам тренувань і змагань спокій і захищеність. Бо в разі, як щось трапиться, їм не доведеться витрачати на врегулювання випадків свій час і кошти. Для спортивних організацій ми пропонуємо кілька страхових продуктів: це і колективне страхування від нещасного випадку, і страхування відповідальності перед третіми особами (яке дуже доречне в командних видах спорту з високим травматизмом). Маючи великий досвід спортивного страхування і знаючи певну специфіку участі в змаганнях, ми пропонуємо продукти організаціям із урахуванням їх потреб і ризиків. І якщо організатори займаються страхуванням своїх спортсменів цілеспрямовано і регулярно, вони одержують переваги.

- Від чого залежить величина страхової виплати?

Страхова виплата, яку спортсмен отримує після настання страхової події, залежить від величини обраної страхової суми під час укладання договору про страхування. Тобто, якщо дві людини отримують одну і ту ж спортивну травму, але в договорах один обрав найдешевшу страховку, а другий дорожчу, то більшу виплату отримує другий спортсмен. Люди, які фахово займаються ризиковими видами спорту і користуються послугою спортивного страхування, знають про це і тому заздалегідь обирають тарифний план, що дозволяє покрити фінансові витрати в разі травми.

- В яких випадках спортсмену може бути відмовлено в страховій виплаті?

У 2020 році нами було укладено понад 500 договорів за програмами спортивного страхування. І за цими договорами ми здійснили виплати застрахованим за 52 страховими випадками. Було лише два випадки відмов, що не пов’язані зі страховими випадками, і це засвідчує, що переважна більшість застрахованих гарантовано і вчасно отримують виплати. Щодо окремих випадків, по яких компанія не мала законних підстав надати відшкодування і змушена прийняти рішення про відмову, то варто окремо роз'яснити нюанси та причини. Якщо спортсмен отримав розлад здоров’я під час змагань, але це сталося внаслідок загострення хронічного захворювання (а не травми чи нещасного випадку) – це не вважається страховим випадком. Щоб уникнути таких ситуацій, варто уважно ознайомитись під час укладання угоди про спортивне страхування з детальним переліком усіх ймовірних травм, по яких ви вважаєте доцільним заздалегідь застрахувати ризики. Наприклад, якщо є ризики виникнення на змаганні проблем із опорно-руховим апаратом – ці ризики треба заздалегідь окреслити в договорі, з усіма умовами. І звичайно, про страховий випадок варто якнайшвидше повідомити страхову компанію. Просто повинна зателефонувати людина або її представник та повідомити про травму. Також важливо пам'ятати, на який термін у вас укладено договір страхування. Були такі випадки, коли люди лише після страхового випадку згадують про те, що раніше мали цей договір, але його не продовжили. Щоб отримати виплату, потрібна довідка від організатора спортивного заходу (що спортсмен брав у ньому участь) і медичні документи - довідка з травмпункту, або лікарні. Дотримавшись всіх умов, застрахований спортсмен досить швидко отримує всі належні виплати.

Переходьте за цим посиланням, вибирайте програми спортивного страхування і хай участь у змаганнях приносить задоволення і нові перемоги! - www.sportinsurance.ua