Раритету 22 роки !!!

СК «РАРИТЕТ» - ВЖЕ 22 РОКИ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ НА СТРАХОВОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

7 травня 1999 року став першим днем нашої роботи, а компанія «Раритет» стала 41-ю страховою компанією, заснованою в Україні за часів Незалежності. Українська страхова компанія «Раритет» від початку не мала жодного центу іноземного капіталу і фінансової «подушки безпеки» світових гігантів страхового ринку. Ми розвивалися як класичний страховий бізнес, що спроможний надати своїм Клієнтам кваліфікований страховий захист - що в часи криз, що в роки економічного зростання. В свій перший 1999 рік СК «Раритет» отримала від перших Клієнтів 840 тис.гривень страхових платежів, за 2020 рік - 62 млн 390 тис.гривень. Ми створили професійну команду, маємо цінний досвід, репутацію стабільної роботи на ринку а також - унікальну фахову експертизу в темі медичного страхування.

Згідно з даними Insurance TOP про діяльність страхового ринку в 2020 році, СК «Раритет» входить в ТОП-25 страхових компаній за обсягом добровільного медичного страхування і за показником «рівень виплат».

Місію – Оберігати все, що цінує наш Клієнт – ми визначили на самому початку нашої роботи, всі ці роки її дотримувались та звіряли з нею всі процеси, починаючи від укладення угоди до здійснення страхової виплати.

Клієнти впевнено можуть розраховувати, що у нас вони отримають якісний страховий сервіс, надійний контроль за дотриманням їх інтересів, фаховий супровід на всіх етапах розгляду страхових випадків і своєчасне відшкодування.

Для нас важливо і цінне, що 73% наших Клієнтів – це люди, які понад 15 років безперервно користуються нашими послугами і щороку продовжують дію договору з СК «Раритет». Ми цінуємо наших Клієнтів і поважаємо партнерів.

У нас є сталі цінності, якими ми керуємося вже 22 роки – і нові амбітні плани розвитку, які стануть новими можливостями страхового захисту для наших Клієнтів.

«СК «Раритет» - оберігаємо все, що ви цінуєте!!!