Понад 100 тисяч гривень

Понад 100 тисяч гривень виплатила Страхова Компанія РАРИТЕТ за програмами страхування від COVID-19

Піклуючись про своїх клієнтів Страхова компанія «Раритет» докладає всіх зусиль для організації якісної медичної допомоги та пропонує страхування на випадок захворювання COVID-19.

Виплати Страхової Компанії РАРИТЕТ за програмами добровільного медичного страхування, які включають ризик захворювання на COVID-19 склали понад 100 тисяч гривень. Нагадаємо, що перші страхові виплати за вищезазначеними програмами страхування від COVID-19 Компанія здійснила вже на початку травня. Сьогодні компанія здійснює суттєві кроки для підтримки своїх застрахованих в умовах епідемічної небезпеки.

Ще у березні місяці, до початку введення в Україні карантинних заходів, пов’язаних із COVID-19, компанія прийняла рішення: • покривати витрати на лікування захворювання, викликаного коронавірусною інфекцією COVID-19 всім застрахованим особам, які уклали договори добровільного медичного страхування; • включити ризик захворювання на COVID-19 в програми страхування медичних витрат (подорожуючих за кордон України); • впровадити спеціальні програми страхування здоров’я на випадок хвороби для медичних працівників та інших категорій громадян України і іноземних громадян. Здоров’я та добробут людей - пріоритет у роботі Страхової компанії РАРИТЕТ.

За даними журналу «Insurance TOP» за основними показниками діяльності страховиків у першому кварталі 2020 року Страхова Компанія РАРИТЕТ входить в ТОП-7 за показником «Рівень виплат» та ТОП-22 на ринку добровільного медичного страхування.

Умови страхування на сайті www.raritet.net.ua та за тел. 0 800 501 868.