Чи можлива оплата договору страхування частинами?
Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

УМОВИ СТРАХУВАННЯ

 

Ці Умови страхування розроблені для працівників (пенсіонерів) та членів їх сімей (дорослих та дітей) підприємств, установ, організацій (юридичних осіб).

В залежності від потреб та платоспроможності юридичних осіб СК «РАРИТЕТ» пропонує Умови страхування 3-х рівнів:

 

1.       «ЕКОНОМ» - передбачають страховий захист пенсіонерів та працівників підприємств (організацій) при захворюваннях, що потребують стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару.

Страхова сума складає 20 000,00 – 30 000,00 гривень.

Розмір страхових платежів становить 50,00 –100,00 гривень на місяць.

 

ІІ. «БАЗИС» - передбачають наступні Умови страхування:

2.1.Стаціонарна допомога - включає страховий захист Застрахованих осіб при захворюваннях, що потребують стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару. Передбачає діагностично-консультативні послуги та медикаментозне забезпечення в межах лікарських призначень по конкретному страховому випадку (захворюванню).

2.2. Допомога в умовах поліклініки та стаціонару - включає страховий захист Застрахованих осіб при захворюваннях, що потребують амбулаторного чи стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару. Передбачає діагностично-консультативні послуги та медикаментозне забезпечення в межах лікарських призначень по конкретному страховому випадку (захворюванню).

Страхова сума складає 35 000,00 – 40 000,00 гривень.

Розмір страхових платежів становить 150,00 – 200,00 гривень на місяць.

 

ІІІ. «ПРЕСТИЖ» - «Комплексна медична допомога А+ С+D»включає страховий захист Застрахованих осіб при захворюваннях, що потребують амбулаторного чи стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару та швидку медичну допомогу.Швидка медична допомога - організація та оплата вартості медичної допомоги, що надається загально-профільними або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги, включаючи транспортування та медичну евакувацію до медичних закладів.

Страхова сума складає 50 000,00 – 100 000,00 гривень.

Розмір страхових платежів складає від250,00 гривень на місяць.

При страхуванні дорослих членів сім’ї чи дітей працівників корпоративного клієнта розмір страхового платежу визначається шляхом анкетування з наступним прорахуванням ризиків Страховиком.

Повернутися

написать нам