Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

УМОВИ СТРАХУВАННЯ

 

Ці Умови страхування розроблені для працівників (пенсіонерів) та членів їх сімей (дорослих та дітей) підприємств, установ, організацій (юридичних осіб).

В залежності від потреб та платоспроможності юридичних осіб СК «РАРИТЕТ» пропонує Умови страхування 3-х рівнів:

 

1.       «ЕКОНОМ» - передбачають страховий захист пенсіонерів та працівників підприємств (організацій) при захворюваннях, що потребують стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару.

Страхова сума складає 20 000,00 – 30 000,00 гривень.

Розмір страхових платежів становить 50,00 –100,00 гривень на місяць.

 

ІІ. «БАЗИС» - передбачають наступні Умови страхування:

2.1.Стаціонарна допомога - включає страховий захист Застрахованих осіб при захворюваннях, що потребують стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару. Передбачає діагностично-консультативні послуги та медикаментозне забезпечення в межах лікарських призначень по конкретному страховому випадку (захворюванню).

2.2. Допомога в умовах поліклініки та стаціонару - включає страховий захист Застрахованих осіб при захворюваннях, що потребують амбулаторного чи стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару. Передбачає діагностично-консультативні послуги та медикаментозне забезпечення в межах лікарських призначень по конкретному страховому випадку (захворюванню).

Страхова сума складає 35 000,00 – 40 000,00 гривень.

Розмір страхових платежів становить 150,00 – 200,00 гривень на місяць.

 

ІІІ. «ПРЕСТИЖ» - «Комплексна медична допомога А+ С+D»включає страховий захист Застрахованих осіб при захворюваннях, що потребують амбулаторного чи стаціонарного лікування, або лікування в умовах денного стаціонару та швидку медичну допомогу.Швидка медична допомога - організація та оплата вартості медичної допомоги, що надається загально-профільними або спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги, включаючи транспортування та медичну евакувацію до медичних закладів.

Страхова сума складає 50 000,00 – 100 000,00 гривень.

Розмір страхових платежів складає від250,00 гривень на місяць.

При страхуванні дорослих членів сім’ї чи дітей працівників корпоративного клієнта розмір страхового платежу визначається шляхом анкетування з наступним прорахуванням ризиків Страховиком.

Повернутися

написать нам