Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

 До уваги аудиторських компаній.

ПрАТ «Страхова компанія «Раритет» оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2018 рік. Суб'єктам аудиторської діяльності, які виявили бажання брати участь у конкурсі, безкоштовно надається (надсилається електронною поштою) тендерна документація та проект договору про надання аудиторських послуг. Повна інформація. 

  *    *    *

Страхова компанія Раритет 27.01.12 р. пройшла акредитацію в Аудиторській палаті України по страхуванню професійної відповідальності аудиторів.

Відповідно до порядку ведення реєстру Реєстр додатково містить перелік аудиторських фірм, які відповідають критеріям для проведення обов`язкового аудиту. Для внесення інформації до зазначеного переліку, аудиторська фірма має надати до Аудиторської палати України  копію договору страхування професійної відповідальності аудиторів  або копію документа, що підтверджує укладення цього договору (згідно п. 2.3.1 Порядку ведення Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №231/9 від 26.05.2011 р.)

Страхова компанія «Раритет» має багаторічний досвід страхування професійної відповідальності аудиторів та пропонує Вам наступні умови страхування:

Страхова сума (розмір відповідальності) може встановлюватись в залежності від Вашого побажання – від 250 000,00 грн. до 2 500 000,00 грн.

Страховий платіж в залежності від обраної страхової суми може становити – від 1 000,00 грн. до 10 000,00 грн.

Страховий випадок - нанесення шкоди майновим інтересам третіх осіб (юридичні або фізичні особи, з якими укладені  договори про надання аудиторських послуг), при здійсненні аудиторською компанією діяльності у відповідності до норм чинного законодавства України.

При настанні страхового випадку страхове відшкодування дорівнює:

 - при добровільному задоволенні претензії заявленої позивачем - сумі, що погоджена зі страховою компанією,

 - при виплаті страхового відшкодування за рішенням суду - сумі, нарахованої до стягнення з аудиторської компанії відповідно до рішення суду в межах страхових сум.

 

 

написать нам