Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

Страхування відповідальності перед 3-ми особами

Предмет страхування - майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать законодавству України і пов’язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним  шкоди третім особам або їх майну, внаслідок його діяльності.

ПрАТ «СК «Раритет» здійснює такі види страхування відповідальності:

      - страхування відповідальності перед 3-ми особами;
      - страхування професійної відповідальності;
      - страхування відповідальності приватних нотаріусів;
      - страхування відповідальності перевізника та експедиторів;
      - страхування відповідальності при перевезенні небезпечних вантажів;
      - страхування відповідальності суб`єктів господарювання за шкоду заподіяну аваріями на об`єктах підвищеної небезпеки;
      - страхування відповідальності виробника, замовника при проведенні клінічних випробувань виробів медичного призначення, лікарських засобів.

Страхові ризики – є ризик заподіяння шкоди третім особам, а саме: шкоди життю, здоров’ю фізичних осіб та збитків майну фізичних і юридичних осіб.

Факт настання відповідальності Страхувальника за майнову шкоду завдану третім особам повинен бути визнаний судом, або вимоги від третіх осіб визнані Страхувальником обґрунтованими та Страховик згоден з таким визнанням вимог.

Страхова сума – сума, в межах якої страхова компанія несе відповідальність перед клієнтом, при настанні страхового випадку. Вона встановлюється за домовленістю сторін.

Страховий платіж – плата страховій компанії за прийняття їм ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від виду відповідальності, строку страхування, розміру страхової суми, тощо.

Відправити запит нашим спеціалістам

написать нам