Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

Обережно, ліки!

  На запитання журналіста відповідає заступник Голови Правління ПрАТ «СК «Раритет»

Віктор Васик

 Завдання добровільного медичного страхування (ДМС) - компенсувати непередбачувані витрати Застрахованій особі (медичному закладу, аптеці) при настанні страхового випадку (події передбаченої договором страхування, яка відбулась) тобто виникненні гострих захворювань, загостренні хронічних захворювань, травм, нещасних випадків тощо.

Завдання лікаря при виникненні захворювань (страхового випадку) – ювелірно, не вмішуючись у фізіологічні процеси, допомогти організму людини подолати захворювання, тобто одужати або відновити здоров’я.

Для подолання хвороби у лікаря насьогодні є потужний арсенал медичних препаратів (ліків), які він застосовує відповідно до своєї кваліфікації, своїм моральним цінностям та незаперечної медичної заповіді «Не нашкодь!».

Світові медичні фахівці давно визначили межі та кількість медичних препаратів при лікуванні конкретної людини – особистості, яка не схожа на іншу і потребує індивідуального, а не шаблонного підходу при лікуванні конкретного захворювання.

Вважається, що для зваженого лікування захворювання достатньо комплексного поєднання 3-5 медичних препаратів. Якщо лікар призначає більше 5, він створює реальну загрозу здоров’ю людини. А коли лікар призначає більше 7 медичних препаратів він створює реальну загрозу життю людини.

Із-за такого «лікування»,  смертність від побічної дії ліків чи їх неправильного  застосування займає 5-е місце у світі, після смертності від серцево-судинних захворювань, онкології, травм (в тому числі і ДТП).

Всесвітньо відомий японський лікар Кацудзо Ніші відмітив: «За допомогою ліків ми лише пригнічуємо симптоми хвороби, тим самим глибше заганяємо саму хворобу». 

Автор книги «Найгірші ліки, найкращі ліки», присвяченійстану охорони здоров’я  в США, Сідней Вольф наголошує: «Основний тягар вини за помилкове і надмірне призначення лікарських засобів  лягає на фармацевтичні компанії, які тільки в США продають лікарських препаратів на суму вісімдесят мільярдів доларів в рік».

Сьогодні фармацевтичні компанії не тільки продають свої ліки під фірмовою назвою, а опосередковано продають ідею, що «для кожної хвороби є своя таблетка».

Згідно даних Американської медичної асоціації, із представлених на ринку медпрепаратів - 84% ліків не принесли ніякого внеску в сучасну фармакотерапію!

Причому 50% ліків, що призначались хворим, не викликали у них ніякої дії, а  у 30% ліків побічна дія була сильніша, ніж лікувальний ефект.

Також і авторитетний в ФРГ Фонд якості продукції «Варентест» стверджує, що в Німеччині до 60% лікарських засобів що продаються в аптеках «безкориснічи малоефективні». 

Серед дорогих і безкорисних ліків - засоби проти грипута простудних захворювань, а також знеболюючі препарати.

До того ж, механізми дії більшості лікарських засобів залишаються таємницею навіть для їх розробників. 

Навіть експерти ВОЗ вважають, що ВСІ лікарські препарати потенційно шкідливі, а інколи смертельно небезпечні для хворих, оскільки виготовляються, в основному, на основі хімічних речовин, що є для організму чужорідними і, майже завжди, токсичними і шкідливими для людини.

Разом з тим, щоденно фармацевтична промисловість випускає на ринок 10 нових найменувань лікарських засобів (з них 2 антибіотика). З зазначеного виходить, що ті 10 препаратів, які були випущені вчора, вже сьогодні не вирішують медичних проблем?!

 Медичні експерти відмічають певну закономірність: чим ефективніший препарат, тим він токсичніший. 

Необхідно завжди пам’ятати, що будь-яке хімічне навантаження на організм -це удар по імунній системі, в результаті якого організм вимушений витрачати сили на відновлення імунітету, а не на боротьбу з самою хворобою!

Саме тому, головний лікар тібетської медицини в Катманду, Тцерінг Ленг попереджає: «Чим більше ви п’єте пігулок на хімічній основі, тим швидше риєте собі могилу.»

 

Тим не менше, світова фармацевтична індустрія вже ставить за мету  створення ліків не для допомоги  хворим, а виготовлення медикаментів для здорових, адже їй зовсім не вигідно, щоб Ви були здорові!

написать нам