Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

З 25.05.2018 р. по 27.05.2018 р. в місті Одеса відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології реабілітації в різних моделях організації охорони здоров`я», що присвячена 20-річчю створення ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів».

 Голова Правління

Голова правління ПрАТ «Страхова компанія «Раритет» Бутківська Т.В. взяла участь в обговоренні актуальних питань сучасних технологій реабілітації громадян України та пов`язаних з ними розвитком та провадженням нових програм добровільного медичного страхування. (Сертифікат про участь в конференції)

***

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «РАРИТЕТ» СПРИЯЄ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА НАДАЄ МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

                На фото: Заступник Голови правління ПрАТ Страхова компанія «РАРИТЕТ» Васик В.М. (ліворуч) передає оргтехніку представникам Київської клінічної лікарні №2 на залізничному транспорті Філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Українська залізниця».

Приватне акціонерне товариство Страхова компанія «РАРИТЕТ» співпрацює з медичними закладами ПАТ «Українська залізниця» з 2003 року.

            Основна мета діяльності Компанії – забезпечення якісного обслуговування Застрахованих осіб.

За цей час Страхова компанія зробила значний внесок в розвиток медичної галузі на залізничному транспорті. Ми дбаємо про своїх Застрахованих осіб, постійно вдосконалюючи програми добровільного медичного страхування з урахуванням потреб Застрахованих осіб та змін, що відбуваються в економічному напрямку держави і таким чином спрямовуємо медичні заклади Української залізниці на покращення обслуговування Застрахованих осіб.

            Разом з тим, протягом багатьох років Страхова компанія «РАРИТЕТ» надає медичним закладам Укрзалізниці благодійну допомогу у вигляді автомобілів швидкої медичної допомоги, медичного обладнання, інструментарію, оргтехніки – з метою забезпечення якісного обслуговування своїх Застрахованих осіб та для розвитку медицини залізничної галузі. 

 

написать нам