Медичне страхування Страхування онлайн Страховий випадок
 

Страхування від нещасних випадків

Предмет страхування - є майнові інтереси, що не суперечать діючому законодавству України, пов'язані з життям, здоров’ям та працездатністю Застрахованої особи.

Страхові ризики – подія, на випадок настання якої здійснюється страхування. Страховими ризиками, на випадок настання яких здійснюється страхування, можуть бути:

     - cмерть (загибель) Застрахованої особи, що настала протягом 1 року з моменту нещасного випадку;
     - встановлення інвалідності Застрахованій особі, що настала протягом 1 року з моменту нещасного випадку; 
     - тимчасова втрата працездатності Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Нещасний випадок – раптова, випадкова, короткочасна, непередбачена та незалежна від волі Застрахованої особи подія, що фактично відбулась (травматичне ушкодження, утоплення, опіки, ураження блискавкою або електричним струмом, обмороження, відмороження, переохолодження, випадкове гостре отруєння хімічними речовинами (промисловими або побутовими), ліками, укуси тварин, отруйних комах, змій) і призвела до смерті (загибелі) Застрахованої особи, встановлення інвалідності або тимчасової втрати працездатності Застрахованої особи.

Страхова сума – сума, в межах якої страхова компанія несе відповідальність перед Застрахованою особою, при настанні страхового випадку, яка встановлюється за домовленістю сторін.

Страховий платіж – плата страховій компанії за прийняття їм ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від строку страхування, професії, виду діяльності, віку застрахованої особи, території страхування, тощо.

Територія страхування – місце дії Договору страхування, територія, вказана в Договорі страхування, на якій може трапитися нещасний випадок та за межами якої дія Договору страхування не розповсюджується.

 

Для того, щоб надіслати заяву на страхування необхідно відкрити файл

Зробити заяву на страхування для юридичної особи

заповнити його та зберегти у своєму комп'ютері.

Після цього відіслати заповнену заяву спеціалісту компанії

написать нам